|
Ciekawe jaki mają plan na zamontowanie zadaszenia zza trybuny a i tam nie ma wiele miejsca bo na środku jest ten podziemny parking i na nim raczej się nie ustawią, no i może już być nad nim postawiony ten spory daszek nad wejściem.
I o ile to jeszcze dodatkowo zawyży koszt całości.
|