Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8177
Stary 16.03.2010, 22:38
Ciekawe jaki mają plan na zamontowanie zadaszenia zza trybuny a i tam nie ma wiele miejsca bo na środku jest ten podziemny parking i na nim raczej się nie ustawią, no i może już być nad nim postawiony ten spory daszek nad wejściem.

I o ile to jeszcze dodatkowo zawyży koszt całości.
Odpowiedz cytując