Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 16.03.2010, 22:32
To puchar wiec jak nie teraz to kiedy wpuscic kogos by sprawdzic 2 bramkarza, to moze byc sygnal dla Pawelka ze jego czas w Wisle dobiega konca. Ciesze sie ze skonczy sie wystawianie Diaza w srodku pomocy, a czy az tak tragicznie bylo u niego z lewa obrona ? Boguski bez formy i osobiscie wolalbym Christova zobaczyc ale w 2 polowie napewno ku temu bedzie okazja ...
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.