|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: copACABana
Offline
|
#1839

16.03.2010, 21:42
|
Wasiu napisał(a): 
Godzine temy na Antyradio leciala piosenka, ktora nazywa sie chyba "Nikt nie obiecywal, ze bede zyc wiecznie". Wykonawca z tego co zrozumialem to Formacja Krawat czy jakos tak. Tylko, ze nigdzie w googlach nie moge znalezc nic podobnego, wiec chyba cos pokrecilem.
Zna ktos moze ten utwor ?
|
http://odsluchane.eu/r/search.php?r=...=18&time_to=22
powinno pomóc 
|
|