Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1839
Stary 16.03.2010, 21:42
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Godzine temy na Antyradio leciala piosenka, ktora nazywa sie chyba "Nikt nie obiecywal, ze bede zyc wiecznie". Wykonawca z tego co zrozumialem to Formacja Krawat czy jakos tak. Tylko, ze nigdzie w googlach nie moge znalezc nic podobnego, wiec chyba cos pokrecilem.
Zna ktos moze ten utwor ?
http://odsluchane.eu/r/search.php?r=...=18&time_to=22

powinno pomóc

Odpowiedz cytując