|
PANOWIE JEST WIELKA PROŚBA!!!
Niech każdy choć troche rozgarnięty napisze pare słów od siebie przed jutrzejszym głosowaniem w sprawie hali!!
Jest to niezwykle ważne głosowanie. Mimo, że chodzi o kwotę zaledwie 1,6 mln złotych (co to jest w porównaniu z 75 milionami na dokończenie stadionu) to niestety łatwo na głosowaniu nie będzie.
|