Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8168
Stary 16.03.2010, 21:06
PANOWIE JEST WIELKA PROŚBA!!!


Niech każdy choć troche rozgarnięty napisze pare słów od siebie przed jutrzejszym głosowaniem w sprawie hali!!

Jest to niezwykle ważne głosowanie. Mimo, że chodzi o kwotę zaledwie 1,6 mln złotych (co to jest w porównaniu z 75 milionami na dokończenie stadionu) to niestety łatwo na głosowaniu nie będzie.
Odpowiedz cytując