|
Zrozumiałem tyle: nie podobało się za komuny, trzeba było się zapisać do PZPR.
Nie lubisz np Legii, zapisz się do ich stowarzyszenia i roz....... ich od środka.
Transparent 1906 % mam nadzieję że jeszcze jest i znów zawiśnie.
Skoro Skorża radził się SKWK w sprawie transferów po czym zrobił chujowe, to zwykła godność i honor powinna kazać doradcom podać się do dymisji, a nie wychwalać ubezwłasnowolnienie Skorży.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|