Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8163
Stary 16.03.2010, 19:58
Myślę,że jakoś udało by się uprosić UEFA o możliwość rozgrywania ewentualnych spotkań np o 16 .
Nie to jednak jest teraz najważniejsze. Radni muszą przegłosować te 75 mln, mam nadzieję,że wtedy nasze problemy znikną jak z pomocą czarodziejskiej różdżki.
A i jeszcze jedno: w newsie na głównej jest napisane "(...)po ukazaniu się ogłoszenia w tej sprawie w magazynie "Forbes" zgłosiło się kilku chętnych." Może jednak jest jakieś światełko w tunelu,ktoś może się dogadać.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując