ABG-TSW napisał(a):

|
Przecież możesz wstąpić do SKWK i wyrażac swoje poglądy A nie tylko na necie krytykowaća na spotkania nie chodzić ( tylko bez napinki)
|
Dokładnie - raz się z nimi zgadzam, raz nie ale nie krytykuje bo do SKWK chociażby przez wrodzone lenistwo nie należę. Doceniam ich za to że mają określone zasady i się ich trzymają. Co do Kasperczaka wypowiedzieli się ostro ale właśnie zgodnie z tym o czym mówią od dawna - czyli : plułeś na nasz klub - nie ma tu dla ciebie miejsca. Powtarzając się - SKWK jest konsekwentne.