Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 16.03.2010, 18:32
ABG-TSW napisał(a):Wyświetl post
Przecież możesz wstąpić do SKWK i wyrażac swoje poglądy A nie tylko na necie krytykowaća na spotkania nie chodzić ( tylko bez napinki)

Dokładnie - raz się z nimi zgadzam, raz nie ale nie krytykuje bo do SKWK chociażby przez wrodzone lenistwo nie należę. Doceniam ich za to że mają określone zasady i się ich trzymają. Co do Kasperczaka wypowiedzieli się ostro ale właśnie zgodnie z tym o czym mówią od dawna - czyli : plułeś na nasz klub - nie ma tu dla ciebie miejsca. Powtarzając się - SKWK jest konsekwentne.