Proximus napisał(a):

http://www.90minut.pl/news/118/news1...rem-Lecha.html
Amica znalazła sponsora.
Jak to jest że klub który w XXI wieku ma w dorobku 1 dobry(jak na polskie realia) sezon w pucharach znajduje sponsora po paru tygodniach, a my którzy w tym XXI wieku jesteśmy zdecydowanie najlepszą polską drużyną(6 mistrzostw Polski, 2 puchary Polski no i sezon 02/03) nie możemy. Odkąd zaczęli mówić o wprowadzeniu ustawy tylko biadolą jak to jest źle z finansami w klubie zamiast znaleźć sponsora który by wyłożył chociażby te kilkastes tysięcy euro za sezon.
|
normalne - potencjalni sponsorzy patrzą na sposób zarządzania sponsorowanej marki i widzą, że w Amice są struktury organizacyjne, a u nas nie ma nawet prezesa, nie ma dyrektora sportowego, nie ma żadnych struktur marketingu.... zupelnie jakby Kononowicz tędy przeszedł.
Po co wyzykowac swoją marką w bagienko?