Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14894
Stary 16.03.2010, 17:51
cebulka997 napisał(a):Wyświetl post
Jak dojechac na stadion Hutnika z dworca pkp jakas komunikacja miejska? i jakby mozna bylo podac nazwe przystanku na ktory trzeba wysiasc to bylbym wdzieczny;]
wsiadasz w tramwaj nr. 15 z DWORCA GŁOWNEGO wysiadasz na przystanku KS HUTNIK tj chyba na 14 przystanku ,po prawej zobaczysz stadion
Odpowiedz cytując