cebulka997 napisał(a):

|
Jak dojechac na stadion Hutnika z dworca pkp jakas komunikacja miejska? i jakby mozna bylo podac nazwe przystanku na ktory trzeba wysiasc to bylbym wdzieczny;]
|
wsiadasz w tramwaj nr. 15 z DWORCA GŁOWNEGO wysiadasz na przystanku KS HUTNIK tj chyba na 14 przystanku ,po prawej zobaczysz stadion