Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
cebulka997
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice
Offline
#
14893
16.03.2010, 17:47
Jak dojechac na stadion Hutnika z dworca pkp jakas komunikacja miejska? i jakby mozna bylo podac nazwe przystanku na ktory trzeba wysiasc to bylbym wdzieczny;]
GURNY
ŚLUNSK
cebulka997
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cebulka997
Znajdź inne posty napisane przez cebulka997