|
Widziałem dziś w nsport wywiad z Cleberem.
Powiedział, że ma już wypatrzonych kilku piłkarzy z ligi brazylijskiej, którzy mogliby wzmocnić latem Wisłę. Szukał piłkarzy tylko takich, którym latem kończą się kontrakty. Palmeiras i Corinthians chyba się przewinęły w jego wypowiedzi. Chodzi o młodszych zawodników w wieku 20-23 lat. Lewy obrońca i napastnik.
Osobiście bardziej czekam na efekty pracy Clebera w niedalekiej przyszłości, niż na to co nam zaoferują Edek i Józek.
|