Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8154
Stary 16.03.2010, 17:36
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Ale o jakiej decyzji mowa? Wiesz coś o jakiejś oficjalnej decyzji? Do dzisiaj miało się wyjaśnić co z operatorem.. wyjaśniło się coś? Miasto od dzisiaj szuka na własną rękę czy dalej trwać będzie stan zawieszenia?
Tego to nikt nie wie. W chwili obecnej sytuacja jest taka, że Wisła w ogóle stadionu nie wynajmuje.
Miasto operatora "szuka" od listopada, tylko jakoś brak działań w tym kierunku. Zresztą nie wierzę, ze znajdzie się "operator" który wyłoży 75mln na starcie, aby obiekt zaczął w ogóle funkcjonować. Sam przetarg na operatora trwał we Wrocławiu bodajże rok, operatora a nie współinwestora. Tam operator będzie robił to co do operatora należy, czyli zarządzał gotowym obiektem.
Odpowiedz cytując