Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8149
Stary 16.03.2010, 16:22
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Kto przyjmuje ze mną zakład że parchy zagrają wcześniej niż my...? Wystarczy na ich budowę zobaczyć
Na pewno zagrają wcześniej.
Nawet jeśli przetargi ruszą w tym miesiącu czy kwietniu (co jest nierealne), to rozstrzygną je pewnie w ostatnim kwartale roku, a gdzie jeszcze prace i odbiory. Nawet wiosna 2010/2011 staje się powoli nierealna.
Odpowiedz cytując