Arapaho napisał(a):

|
Kto przyjmuje ze mną zakład że parchy zagrają wcześniej niż my...? Wystarczy na ich budowę zobaczyć
|
Na pewno zagrają wcześniej.
Nawet jeśli przetargi ruszą w tym miesiącu czy kwietniu (co jest nierealne), to rozstrzygną je pewnie w ostatnim kwartale roku, a gdzie jeszcze prace i odbiory. Nawet wiosna 2010/2011 staje się powoli nierealna.