Wyświetl pojedynczy post
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#371
Stary 16.03.2010, 16:17
Do Seth - częściowo się z Tobą zgadzam, szczególnie jeśli chodzi o czas, kiedy ten nasz super skład grał razem. Jednak będę obstawał przy swoim zdaniu o przewadze ówczesnych (nawet po wymianie skrzydłowych) zawodników nad obecnymi. Twoje zdanie, że Brożek > Stolarczyk i Alvarez = Baszczyński nie bardzo mi podchodzi. Stolar zdecydowanie więcej robił w przodzie niż Brożek, a Baszczu to może nie technicznie, ale na pewno charakterologicznie wyższa półka niz Alvarez.
Jeśli oglądasz mecze Wisły w Championsie w wawie, to można podyskutować o tym przy browarze przy okazji Kasprowego debiutu.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.