PiotrG napisał(a):

...
Lipiec jest nierealny, a jak tak dalej pójdzie (czyt. miasto nie wyłoży kasy na resztę rzeczy, ogłosi przetargi) to na stadion w ogóle nie wrócimy, bo nie będzie on dostosowany do rozgrywania meczy.........
|
Dodam więcej jak miasto szybko nie wyłoży kasy to na stadion wrócimy w najlepszym razie na przyszłą wiosnę ( 2011r.)Problem w tym ze zbyt mało osób naciska na naszych radnych/prezydenta więc nikt z nich nie poczuwa się do odpowiedzialności za kompleksowe i kompetentne działanie w tej sprawie.
Jeden Radny Olszówka i i malutka grupka kibiców to jest dla nich śmiech na sali. A przeciez jest rok wyborczy - najlepszy okres do naciśniecia rządzących- ale potrzeba tu silnych nacisków a nie oczekiwania na niewiadomo co.