Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8147
Stary 16.03.2010, 16:14
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
...
Lipiec jest nierealny, a jak tak dalej pójdzie (czyt. miasto nie wyłoży kasy na resztę rzeczy, ogłosi przetargi) to na stadion w ogóle nie wrócimy, bo nie będzie on dostosowany do rozgrywania meczy.........
Dodam więcej jak miasto szybko nie wyłoży kasy to na stadion wrócimy w najlepszym razie na przyszłą wiosnę ( 2011r.)Problem w tym ze zbyt mało osób naciska na naszych radnych/prezydenta więc nikt z nich nie poczuwa się do odpowiedzialności za kompleksowe i kompetentne działanie w tej sprawie.
Jeden Radny Olszówka i i malutka grupka kibiców to jest dla nich śmiech na sali. A przeciez jest rok wyborczy - najlepszy okres do naciśniecia rządzących- ale potrzeba tu silnych nacisków a nie oczekiwania na niewiadomo co.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując