|
Lechia 1-3 Wisła (0-2)
Skład : Pawełek - Głowacki,Marcelo,Alvarez, Diaz - Piotr Brożek,Sobolewski, Ba, Kirm, - Boguski, Paweł Brożek.
Zmiany : Łobodziński,Hristov,Małecki
Bramki : Boguski, Paweł Brożek, Sobolewski
Ostatnio edytowane przez igortsw : 16.03.2010 o godz. 22:38.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|