someone_TSW napisał(a):

Mam taką sprawę. Dziewczyna zdawała prawo jazdy w 2008 roku. Kilka razy nie zdała i odpuściła sobie.
Teraz chce podejść po raz kolejny. Złożyła wniosek w starostwie o wysłanie dokumentów do WORDu i co dalej ? Ma wyjeździć 5h - tyle wiem. Musi zgłaszać się do jakiegoś ośrodka nauki jazdy lub gdzieś indziej ? Czy tylko byle jaki instruktor, wyjeździć godziny, ustalić egzamin i tyle ?
|
musi miec papier od tego instruktora ze wyjezdzone ma, powie mu o co chodzi i on jej wypisze papierek