Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 16.03.2010, 15:14
someone_TSW napisał(a):Wyświetl post
Mam taką sprawę. Dziewczyna zdawała prawo jazdy w 2008 roku. Kilka razy nie zdała i odpuściła sobie.
Teraz chce podejść po raz kolejny. Złożyła wniosek w starostwie o wysłanie dokumentów do WORDu i co dalej ? Ma wyjeździć 5h - tyle wiem. Musi zgłaszać się do jakiegoś ośrodka nauki jazdy lub gdzieś indziej ? Czy tylko byle jaki instruktor, wyjeździć godziny, ustalić egzamin i tyle ?
musi miec papier od tego instruktora ze wyjezdzone ma, powie mu o co chodzi i on jej wypisze papierek
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując