Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#345
Stary 16.03.2010, 14:16
Za Kasperczaka Wisła grała najładniej, potem był "pierwszy Smuda" a potem wczesny Skorża. Co do Skorży to cenię człowieka ale najwyraźniej gdzieś się pogubił a w naszym klubie nie ma kogoś, kto nie tylko rozliczy ale i podpowie i wesprze. Petrescu też narzekał, że po odejściu Grega w klubie nie miał z kim porozmawiać!

To co mnie zawsze martwiło najbardziej, że pod każdym trenerem w naszym klubie ktoś kopał dołki. Chyba nigdy nie było tak, że wszyscy ciągną ten wózek w tę samą stronę.