Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 16.03.2010, 14:09
Jeżeli ludzie dorośli ,jeden 64 ,drugi 54 lata doszli do porozumienia ,to trzeba to uznać jako plus dla klubu.
W 2004 byłem jednym z pierwszych ,którzy byli za zwolnieniem Kasperczaka ,ale bardziej chodziło mi o te całe "jasełka" jakie odstawił Kasper nie poczuwając się do winy za Dynamo.
Inna sprawa ,to warsztat trenerski Skorży i Kasperczaka ,który wg mnie lepszy posiada ten drugi.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......