sq napisał(a):

|
nie zdziwiłbym się jakby Rutkowski zatrudnił po tej rundzie Skorżę...
|
niestety, jestem na 90% pewien że jeśli poleci Zieliński, to mamy trenera Skorżę na ławce. No chyba, że Rutkowski wreszcie dojrzeje do podjęcia decyzji o trenerze z zagranicy, w co jednak mało wierzę.
tak jak ktoś tutaj wcześniej napisał, zespoły ekstraklasy mogliby prowadzić polscy trenerzy w systemie rotacyjnym i nie byłoby żadnej różnicy ze stanem obecnym.