Baala napisał(a):

Ja jestem przekonany że efekty byłyby dużo lepsze (serio).
Można by dać dla takich forumowych skautów powiedzmy sume i pozycje na jaka maja szukać, a efekty zamieszczać na forum i w głosowaniu wybierać tego najciekawszego.
|
Tak albo szukać talentów jeszcze nie odkrytych w FM'ie ^^