nesta napisał(a):

|
Coz, Ty nazywasz jego zachowanie brakiem honoru, ja nazywam walka o swoje, respektowane umowa pieniadze.. Nikt Cupialowi wtedy pistoletu do glowy nie przystawial zeby z nim taka umowe podpisac wiec nie wiem kto sie bardziej niehonorowo wtedy zachowal.
|
Umowę taką podpisują trenerzy ale tu bardziej chodzi o to żeby nikt ich nie wyrzucił po miesiącu czy dwóch a nie o to by dybać na kompletnie niezasłużone pieniądze - stąd też jest formuła podania się do dymisji - ostatnie 2 lata trenerki przyniosły Wiśle tylko straty finansowe ,więc honor o którym sam zresztą piszesz, nakazywał 'generałowi' po przegranej kolejnej wojnie, złożenie dymisji - Tak zachowują się ludzie honoru - co oczywiście nie zmienia faktu że i Cupiał zachował się potem nie tak jak powinien, bo gdy Heniek się przyspawał, trzeba mu było wypłacić te 4 miliony złotych(tak ****a - tyle tego było) i podziękować za współpracę.