Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5590
Stary 16.03.2010, 11:56
funkykoval napisał(a):
Mixu napisał(a):
Nie trzeba mieć kompetencji by zobaczyć że przez praktycznie 3 sezony zespół miał jedną udaną rundę, a styl a raczej jego brak przypomina kopanie ziemniaków a nie grę w piłkę. Raczej nie zdawanie sobie z tego sprawy i negowanie by świadczyło o tym że albo się na piłce nie znam albo że jestem kretynem.

No cóż nie wnikam - jak dla mnie celem każdego trenera jest przede wszystkim wynik - te Skorża miał. Lech w zeszłym sezonie miał piękny styl, grał czasami porywająco, ofensywnie, Wisłę ograł dwukrotnie, nma koniec zajął 3 miejsce, a Smuda nie podpisał nowego kontraktu.
No i tu trzeba zadać sobie odwieczne skorżowskie pytanie: Mistrzostwo Polski czy gra i pieniądze w pucharach..co ważniejsze?

funkykoval napisał(a):
Mixu napisał(a):
Nie byłem a jeśli nawet to co? Zawsze lubiłem Pawełka, i pamiętam że nawet gdy grał w Odrze to sobie myślałem o nim że Wisełka by miała z niego wiele z niego pożytku. Niestety, kierowanie się sympatią a nie forma piłkarza świadczy o braku profesjonalizmy typowego dla polskiej myśli szkoleniowej. Tak jak to było kiedyś z Tomaszem Iwanem czy też całkiem niedawno z Rasiakiem. Nieprawdaż?

Zauważ kogo mieliśmy na ławce z bramkarzy - Juszczyk ? Cebanu Kogo miał wpuścić na bramkę zamiast Pawełka? NIe jest to chyba równoznaczne z przywiązaniem się do nazwiska - przynajmniej w odniesieniu do Pawełka (z Łobo bym się zgodził)
Oczywiście nie znaczy to, że nie obwiniam Skorży i jego sztabu trenerskiego za to całe zamieszanie z bramkarzami, kompromitujące Wisłę...
Bez urazy
A skąd wiesz jakby się prezentował Cebanu jakby dostawał więcej szans? Może byłby odkryciem, może byłby niewypałem. Łatwo kogoś trzymać na ławce nie dając mu szans wykazać, i ciągle mówiąc: "Kto on? Chyba żartujesz" Dobrze że Błaszczykowski i Boguski dostali te szanse...

Pozdrawiam
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH