funkykoval napisał(a):
Mixu napisał(a):
Nie trzeba mieć kompetencji by zobaczyć że przez praktycznie 3 sezony zespół miał jedną udaną rundę, a styl a raczej jego brak przypomina kopanie ziemniaków a nie grę w piłkę. Raczej nie zdawanie sobie z tego sprawy i negowanie by świadczyło o tym że albo się na piłce nie znam albo że jestem kretynem.
No cóż nie wnikam - jak dla mnie celem każdego trenera jest przede wszystkim wynik - te Skorża miał. Lech w zeszłym sezonie miał piękny styl, grał czasami porywająco, ofensywnie, Wisłę ograł dwukrotnie, nma koniec zajął 3 miejsce, a Smuda nie podpisał nowego kontraktu.
|
No i tu trzeba zadać sobie odwieczne skorżowskie pytanie: Mistrzostwo Polski czy gra i pieniądze w pucharach..co ważniejsze?
A skąd wiesz jakby się prezentował Cebanu jakby dostawał więcej szans? Może byłby odkryciem, może byłby niewypałem. Łatwo kogoś trzymać na ławce nie dając mu szans wykazać, i ciągle mówiąc: "Kto on? Chyba żartujesz" Dobrze że Błaszczykowski i Boguski dostali te szanse...
Pozdrawiam