Też mnie zastanawia co ostatnio PO zrobiła biednemu TVNowi. Jeszcze jak widziałem na gazeta.pl, po wyroku w sprawie artystki od krzyży i genitaliów, newsa w stylu "Dostało się TVNowi", to już lekki szok ;-)
Sam film, jak już napisałem, w stylu "Zabaw z bronią" czy "Fahrenheit 9/11". Macie racje panie_premierze, że miło było oglądać ryjki świnek jak wychodziła ich, nazwijmy to "niekonsekwencja".
Jedyny moment, który zapadnie mi na dłużej w pamięci to historia asystenta Gruszki i jego konfrontacja z Barcikowskim.
A! I, że Sławoj Leszek Głódź spił biednego Olka do nieprzytomności. Z tego co o nim słyszałem, to jestem skłonny Millerowi uwierzyć.
P.S.:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...scislosci.html
A więc wojna! ;-)
Zmieniając temat:
http://blog.wirtualnemedia.pl/index....tysemita!.html
http://www.youtube.com/watch?v=9qR1h-H7vNU