Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4788
Stary 16.03.2010, 11:45
Też mnie zastanawia co ostatnio PO zrobiła biednemu TVNowi. Jeszcze jak widziałem na gazeta.pl, po wyroku w sprawie artystki od krzyży i genitaliów, newsa w stylu "Dostało się TVNowi", to już lekki szok ;-)

Sam film, jak już napisałem, w stylu "Zabaw z bronią" czy "Fahrenheit 9/11". Macie racje panie_premierze, że miło było oglądać ryjki świnek jak wychodziła ich, nazwijmy to "niekonsekwencja".

Jedyny moment, który zapadnie mi na dłużej w pamięci to historia asystenta Gruszki i jego konfrontacja z Barcikowskim.

A! I, że Sławoj Leszek Głódź spił biednego Olka do nieprzytomności. Z tego co o nim słyszałem, to jestem skłonny Millerowi uwierzyć.

P.S.:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...scislosci.html

A więc wojna! ;-)

Zmieniając temat:
http://blog.wirtualnemedia.pl/index....tysemita!.html

http://www.youtube.com/watch?v=9qR1h-H7vNU
Ostatnio edytowane przez Krissu : 16.03.2010 o godz. 11:53.