Proud napisał(a):

|
też na to liczę...ale z drugiej strony Kirm + Łobodziński to nie Kosowski + Uche, czy nawet Gorawski. Liczę na Kirma, ze zacznie grać jak w reprezentacji.
|
Myśleliśmy, że Kasperczak już nigdy nie przyjdzie, przynajmniej za Cupiała, to może powrót podstawowego reprezentanta Nigerii Uche i Kosy jest możliwy?
