Wyświetl pojedynczy post
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 16.03.2010, 11:19
Proud napisał(a):Wyświetl post
też na to liczę...ale z drugiej strony Kirm + Łobodziński to nie Kosowski + Uche, czy nawet Gorawski. Liczę na Kirma, ze zacznie grać jak w reprezentacji.
Myśleliśmy, że Kasperczak już nigdy nie przyjdzie, przynajmniej za Cupiała, to może powrót podstawowego reprezentanta Nigerii Uche i Kosy jest możliwy?