tofik napisał(a):

|
Za to laga na aferę jest super nowoczesna i bardzo efektywna. Skończmy z tym pieprzeniem i zacznijmy grać w piłkę.
|
no tak ale ile trzeba mieć fuksa aby złapać rywala 10 na spalonym albo jak w Anderlechcie przegrać tylko 1-3 gdy powinno byc np 0-6 0-7

, jakich napadziorów żeby z traci z byle klubem 2-3 bramki i strzelić wiecej
FraMat dobrze mówi Kasperczak super układa zespoł w ofensywie a w defensywie ma spore problemy a myślę że teraz może być lepiej bo mamy lepszych obrońców i def. pomocników
Ogólnie powrót Henia na plus pod warunkiem że Cupiał tak naprawde wie że efekty pracy przyjdą w nowym sezonie , przyjdzie dobry dyr. sportowy który bedzie sprowadzał lepszych grajków Kasprowi niż np. Brasilia