Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.03.2010, 11:06
Czekamy wreszcie na ładniejszą gre naszych piłkarzy. moze cos w koncu ruszy do przodu. i skrzydła zaczna grac jak za czasów Henia kilka lat temu. Przydałoby sie kilku lepszych piłkarzy ale teraz nic nie da sie zrobic. Trzeba czekac do lata.

ps.zastanawia mnie jedna rzecz.jesli Kasperczak bedzie tylko trenerm a nie menagerem jak Skorza to ktos musi zostac dyrektorem sportowym.czyzby kolejny spektakularny powrót tym razem w osobie Mielcarskiego