Czekamy wreszcie na ładniejszą gre naszych piłkarzy. moze cos w koncu ruszy do przodu. i skrzydła zaczna grac jak za czasów Henia kilka lat temu. Przydałoby sie kilku lepszych piłkarzy ale teraz nic nie da sie zrobic. Trzeba czekac do lata.
ps.zastanawia mnie jedna rzecz.jesli Kasperczak bedzie tylko trenerm a nie menagerem jak Skorza to ktos musi zostac dyrektorem sportowym.czyzby kolejny spektakularny powrót

tym razem w osobie Mielcarskiego
