Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 16.03.2010, 11:04
"FraMat napisał(a):
Mimo wszystko naiwnie wierzę, że Kasper poskłada naszych piłkarzy w ofensywnie nastawioną maszynke do strzelana goli. Wierzę, że tym razem w ewentualnych eliminacjach do LM, gdzie nie spotkamy już Realu czy Barcelony, ten poziom umiejętności wystarczy do przejścia drużyn klasy Levadii, czy Debreczyna.
No i na razie nam to wystarczy, skoro może to nam dać awans do LM. A to chyba najważniejsze..
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH