"FraMat napisał(a):
|
Mimo wszystko naiwnie wierzę, że Kasper poskłada naszych piłkarzy w ofensywnie nastawioną maszynke do strzelana goli. Wierzę, że tym razem w ewentualnych eliminacjach do LM, gdzie nie spotkamy już Realu czy Barcelony, ten poziom umiejętności wystarczy do przejścia drużyn klasy Levadii, czy Debreczyna.
|
No i na razie nam to wystarczy, skoro może to nam dać awans do LM. A to chyba najważniejsze..