Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 16.03.2010, 11:00
A ja czekam na to jaką koncepcje pracy-gry-prowadzenia zespołu ma Kasperczak.
Skorża mówił jasno że chce wysokiego napastnika (żeby go nabijać piłką,) i że chce grać sparingi z silnymi rywalami.

Powrót Kasperczaka wcale nie musi być zły, czekam tylko na przedstawienie jego wizji.