|
A ja czekam na to jaką koncepcje pracy-gry-prowadzenia zespołu ma Kasperczak.
Skorża mówił jasno że chce wysokiego napastnika (żeby go nabijać piłką,) i że chce grać sparingi z silnymi rywalami.
Powrót Kasperczaka wcale nie musi być zły, czekam tylko na przedstawienie jego wizji.
|