Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Piettras
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: KRK NH
Offline
#
272
16.03.2010, 10:59
Dokładnie o tym samym mówię co tofik, za Kasperczaka przyjemnie oglądało się grę naszych kopaczy. A teraz? Sami powiedzcie...
Piettras
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piettras
Znajdź inne posty napisane przez Piettras