Wyświetl pojedynczy post
Piettras
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: KRK NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 16.03.2010, 10:59
Dokładnie o tym samym mówię co tofik, za Kasperczaka przyjemnie oglądało się grę naszych kopaczy. A teraz? Sami powiedzcie...