Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 16.03.2010, 10:31
Życzę naszemu nowemu/staremu trenerowi, wielu sukcesów, żeby skończył to co nie było mu dane w sezonie 2004/2005 jak połowę sukcesu przypisano nieudacznikowi Liczce... Żeby zmazał plamę po Valerendze i Tibilisi i Legii... i żeby w końcu wprowadził naszą Wisełkę do europejskich pucharów co nie udawało się jego poprzednikowi.... tego sobie i wszystkim kibicom Wisły Kraków życzę!