Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 16.03.2010, 10:11
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0:2 (0:2)
Juszczyk - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Diaz - Pi.Brożek , Sobolewski, Jirsak, Kirm - Pa.Brożek,Boguski
zmiany: Mączyński,Łobodziński,Hristov
bramki: Paweł Brożek, Kirm
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 16.03.2010 o godz. 22:13.