|
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0:2 (0:2)
Juszczyk - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Diaz - Pi.Brożek , Sobolewski, Jirsak, Kirm - Pa.Brożek,Boguski
zmiany: Mączyński,Łobodziński,Hristov
bramki: Paweł Brożek, Kirm
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 16.03.2010 o godz. 22:13.
|