Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5587
Stary 16.03.2010, 10:03
funkykoval napisał(a):
Widać kolego, że kibicem Wisły jesteś od nie dawna.
Uwierz mi że trochę meczów Wisły widziałem ale to fakt że zacząłem kibicować Wiśle od jej awansu do ekstraklasy, wcześniej nie miałem z tym klubem styczności, gdyż nie mieszkam w Krakowie.

funkykoval napisał(a):
Ja osobiście byłem na takim meczu który miał miejsce jesienią 1995 roku na ulicy Reymonta. Grały wówczas dwa kluby krakowskie, a wynik brzmiał 1:0 na korzyść gości. Gwoli przypomnienia: były to derby drugoligowe, Hutnik grał w I lidze, a Wawel Kraków wygrał rozgrywki III ligowe.
Czyli piszesz głupoty, co najmniej w tym zakresie.
Wybacz, zapomniałem napisać: "..w ekstraklasie"

funkykoval napisał(a):
Co do oceny trenera - widać, że masz niesamowite kompetencje do tego, nie ma co....
Nie trzeba mieć kompetencji by zobaczyć że przez praktycznie 3 sezony zespół miał jedną udaną rundę, a styl a raczej jego brak przypomina kopanie ziemniaków a nie grę w piłkę. Raczej nie zdawanie sobie z tego sprawy i negowanie by świadczyło o tym że albo się na piłce nie znam albo że jestem kretynem.

funkykoval napisał(a):
Co do Pawełka - czy byłeś wśród tych kibiców, którym pokazał jeden ze swoich palców?
Nie byłem a jeśli nawet to co? Zawsze lubiłem Pawełka, i pamiętam że nawet gdy grał w Odrze to sobie myślałem o nim że Wisełka by miała z niego wiele z niego pożytku. Niestety, kierowanie się sympatią a nie forma piłkarza świadczy o braku profesjonalizmy typowego dla polskiej myśli szkoleniowej. Tak jak to było kiedyś z Tomaszem Iwanem czy też całkiem niedawno z Rasiakiem. Nieprawdaż?
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH