Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5586
Stary 16.03.2010, 09:57
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Najgorszy sklad od 10 lat ? Chyba jednak nie masz racji, pokaz mi drugi klub ktory posiada TAKI potencjal ludzki w swoich szeregach... ilu tu bylych lub obecnych repr swoich krajow gra ?
No to przedstawiam ci potencjał:
Mariusz Pawełek - bez komentarza, 0 wartościowych zmienników, jeśli bierzesz lecytynę to zapewne pamiętasz jak Maciek starał się tą sytuację zmienić, no ale bez kasy się nie da.
Piotr Brożek - ten akurat nieźle spisuje się na swojej nowej pozycji (tu brawa dla poprzedniego trenera, który z Piotrka zrobił bocznego obrońcę). Jeśli przypomnisz sobie jednak kilka meczów, to zauważysz, że ów kolo nie gra na równym poziomie w każdym spotkaniu. Tą sytuację Maciek też starał się zmienić, ale bez kasy to można się tylko starać.
Jirsak - sprowadził kolesia pewien łysy osobnik z 700 tys. ojro, Maciek od razu powiedział, że to nie jest zawodnik na ta pozycję - brawo. Kontynuujmy, Junior Dijaz to całkiem sympatyczny chlopak z niesamowitym ciągiem na bramkę tylko te straty hmmm. Prawa pomoc, Skorża chciał Kosowskiego, wystarczylo facetowi dać 250 tys ojro na sezon, ale Cupiał wbrew woli trenera go wywalił na czym Wisła zrobiła interes sprowadzając za 400 tys. Łobodzińskiego i dając mu 5 letni kontakt wysokości 350 tys. ojro rocznie - brawo Cupiał. Napastnicy - Maciek chciał brać wolnego z kartą na ręku Frankowskiego(ostatnio za nim tęskniono po meczu z Jagą) ale Cupiał nie chciał więc Maciek dostał wynalazki, Paweł Brożek zaczął strzelać bramki właśnie za kadencji tego "złego trenera" Skorży, Małecki pyskuje do mediów, ale zawala każdy ważny mecz, tak w reprezentacji młodzieżowej jak i w Wiśle. Do Rafała nic nie mam - ot kontuzja i facet nie może znaleźć formy. Problemem jest u nas kompletny brak zmienników, Nie można posadzić zawodnika na ławkę bo często koleś który go zastąpi jest jeszcze większym leszczem, np. kim zastąpić Kirma? Pawełka, któregoś ze środkowych obrońców. Nie chce powiedzieć, że Maciek to bezbłędny cudotwórca, no ale ktoś tu mu nie dal popracować. Obecnemu trenerowi właściciel ponoć obiecał wzmocnienia latem, ale takie same obietnice miał już i Petrescu i Skorża. Także poczekam do lata na realizacje tych obietnic.