Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
5585
16.03.2010, 09:42
tomasz_19
napisał(a):
niektórym to się powinno zakazać komentowania...
Coż za samokrytyka, brawo! Bierzesz przykład z obecnego trenera to się ceni.
Boleck
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Boleck
Znajdź inne posty napisane przez Boleck