Boleck napisał(a):

|
I najgorszy skład od co najmniej 10 lat, dopisz jeszcze to.
|
niektórym to się powinno zakazać komentowania...
Bolec jesteś tak żałosny, że nie chce mi się pisać kontr komentarza, ale dobra zrobię dla Ciebie wyjątek... wg Ciebie Wisła ma najsłabszy skład od 10 lat tak ? domniemam, że masz pewnie jakieś 10 lat, skoro nie potrafisz dostrzec jakim potencjałem ludzkim dysponował nasz były "trener"
fanatyk Skorży od siedmiu boleści....
P.S i nie pisz komentarza pod komentarzem! naucz się edytować...