Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5584
Stary 16.03.2010, 09:36
Boleck napisał(a):Wyświetl post
I najgorszy skład od co najmniej 10 lat, dopisz jeszcze to.
niektórym to się powinno zakazać komentowania...

Bolec jesteś tak żałosny, że nie chce mi się pisać kontr komentarza, ale dobra zrobię dla Ciebie wyjątek... wg Ciebie Wisła ma najsłabszy skład od 10 lat tak ? domniemam, że masz pewnie jakieś 10 lat, skoro nie potrafisz dostrzec jakim potencjałem ludzkim dysponował nasz były "trener"
fanatyk Skorży od siedmiu boleści....

P.S i nie pisz komentarza pod komentarzem! naucz się edytować...
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 16.03.2010 o godz. 10:03.