Wyświetl pojedynczy post
vincent
Member
 
Od: 08.2003
Skąd: krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 16.03.2010, 09:10
moce napisał(a):Wyświetl post
jesli domagal by sie tego co mial w kontrakcie to by nie przegral w sadzie i nie przepraszal
Cupiala na konferencji
Przegrał, bo podjął prace w Senegalu. Gdyby mu się wcześniej odszkodowanie nie należało to Cupiał by mu nie płacił pensji po tym jak go zwolnił