moce napisał(a):

jesli domagal by sie tego co mial w kontrakcie to by nie przegral w sadzie i nie przepraszal
Cupiala na konferencji
|
Przegrał, bo podjął prace w Senegalu. Gdyby mu się wcześniej odszkodowanie nie należało to Cupiał by mu nie płacił pensji po tym jak go zwolnił