Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
5581
16.03.2010, 08:50
Lechista69
napisał(a):
Do tego ciagle porazki z Amica, Legia, wtopa z passami, najgorszy start od 50 lat, ofensywna gra
I najgorszy skład od co najmniej 10 lat, dopisz jeszcze to.
Boleck
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Boleck
Znajdź inne posty napisane przez Boleck