Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5581
Stary 16.03.2010, 08:50
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Do tego ciagle porazki z Amica, Legia, wtopa z passami, najgorszy start od 50 lat, ofensywna gra
I najgorszy skład od co najmniej 10 lat, dopisz jeszcze to.