Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 16.03.2010, 08:49
Juz widze tu poniektórych,którzy tak na daja na Kasperczaka,jakby byli w analogicznej sytuacji i klub z nimi by tak postapił.....Przestańcie sie lepiej odzywac jak nie Was chciano wyorbitowac(bo jak by tak było to założe sie ,ze postepowanie było by takie same),lub jak w przypadku transferów,nie Wy wykładacie pieniądze.Łatwo wygłaszac tezy jak sprawa nie dotyczy bezposrednio...
Bednarz=Landryna=......