|
Juz widze tu poniektórych,którzy tak na daja na Kasperczaka,jakby byli w analogicznej sytuacji i klub z nimi by tak postapił.....Przestańcie sie lepiej odzywac jak nie Was chciano wyorbitowac(bo jak by tak było to założe sie ,ze postepowanie było by takie same),lub jak w przypadku transferów,nie Wy wykładacie pieniądze.Łatwo wygłaszac tezy jak sprawa nie dotyczy bezposrednio...
|