|
Co do tematu spuszczenia Górnika z ligi przez pana Henia - takie porównanie
Juande Ramos w Sewili i Tottenhamie/Realu
Trappatoni w Bayernie i Stuttgarcie
Van Gaal w Ajaksie i Barcelonie/Bayernie w zeszłym sezonie
oczywiscie zachowując proporcje i poziom lig
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
|