Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.03.2010, 08:28
Co do tematu spuszczenia Górnika z ligi przez pana Henia - takie porównanie

Juande Ramos w Sewili i Tottenhamie/Realu
Trappatoni w Bayernie i Stuttgarcie
Van Gaal w Ajaksie i Barcelonie/Bayernie w zeszłym sezonie

oczywiscie zachowując proporcje i poziom lig
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?