|
Ja nawet lubię Henia, mimo tej afery z Wisłą o pieniądze. Problem w tym, że od czasu odejścia z klubu niczego dobrego nie pokazał. Ani w Senegalu, ani tym bardziej w Górniku. A w obu przypadkach miał niezłe warunki pracy.
Tu warunki pracy będzie miał trudne - od razu presja na zrobienie wyniku, przy fatalnie przygotowanych do rundy zawodnikach.
Zwyciężyła opcja nisko kosztowa - Kasperczak jest z pewnością trenerem tanim (jakoś nie był rozrywany ostatnio, więc pozycję negocjacyjną miał marną), a na pewno o wiele tańszym od solidnego Niemca Schaefera.Który, nawiasem mówiąc, też nie był trenerem wymarzonym dla Wisły.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|