Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 16.03.2010, 06:59
sqallpl napisał(a):Wyświetl post
Komentarze SKWK i ludzi na forum dotyczace sporu Kasperczaka z "Wisla" mnie zajebiscie smiesza.

Najlepiej byloby zaprosic trenera i wlasciciela, pokazac im te wywody a potem przygladac sie ich reakcji.

Nie potraficie przyjac do wiadomosci ze to byl ich biznesowy spor, zwiazany z pieniedzmi i osobistymi relacjami/wymaganiami/racjami?

Jak mozna to odbierac jako atak Kasperczaka na Wisle? Troche wyobrazni i rozsadnego myslenia.

Jestem przekonany ze obaj (Kasperczak i Cupial) usmiechali by sie tylko z politowaniem pod nosami czytajac te brednie.

Co to wogole za pretensje? Przeciez nawet nie znacie sprawy, tylko opieracie sie glownie na tym co zostalo gdzie napisane i powiedziane. Skoro oni sie dogadali i ccha razem isc na przod to czegu Wy jeszcze w tym szukacie?

To jest tak jakby jedna psiapsiola pogodzila sie z druga a trzecia nie mogla im tego wybaczyc w efekcie obrazajac sie na obie. To Wy jesescie to trzecia. Dajcie spokoj...

"Koniec swiata - Kasperczak trenerem" - "Koniec swiata - Krysia znowu kumpluje sie z Basią!"
Wymagasz, kolego, niemożliwego.

MatMario napisał(a):Wyświetl post
Chyba jedyny POLSKI trener który dla mnie jest odpowiedni na to stanowisko, oprócz Skorży.
A tym zdaniem można by temat zakończyć.