Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8138
Stary 16.03.2010, 05:07
Cytat:
Tak wogole jaka moc ma miec oswietlenie na nowym stadionie? Ze strony stadionwisly.info wynika ze ma to byc 2000 lx.
Stadion teoretycznie budowany był na E2012, więc 2000 lux to minimum, aby spełnić wymogi transmisji HD.
Stare oświetlenie było montowane na 4 słupach w rogach, więc tworzył się efekt "4 cieni", tego nie będzie teraz, a same lampy będą znacznie bliżej murawy (część na masztach, część pod dachem). Szkoda, że Obtułowicz wpadł na pomysł aby montować maszty, umieszczenie oświetlenia całkowicie pod dachem było możliwe, a i taniej by wyszło.
No to za 10h wielka chwila, zobaczymy co powie prezydent, gdy obudzi się z ręką w nocniku
Odpowiedz cytując