Cytat:
|
Tak wogole jaka moc ma miec oswietlenie na nowym stadionie? Ze strony stadionwisly.info wynika ze ma to byc 2000 lx.
|
Stadion teoretycznie budowany był na E2012, więc 2000 lux to minimum, aby spełnić wymogi transmisji HD.
Stare oświetlenie było montowane na 4 słupach w rogach, więc tworzył się efekt "4 cieni", tego nie będzie teraz, a same lampy będą znacznie bliżej murawy (część na masztach, część pod dachem). Szkoda, że Obtułowicz wpadł na pomysł aby montować maszty, umieszczenie oświetlenia całkowicie pod dachem było możliwe, a i taniej by wyszło.
No to za 10h wielka chwila, zobaczymy co powie prezydent, gdy obudzi się z ręką w nocniku
