|
wez pod uwage fakt, ze u nas światło miało więcej "przestrzeni" do oświetlenia i tym samym sporo tego uciekało poza boisko. Głupio to troche brzmi ale wiesz mniej wiecej o czym pisze. Tam masz zamkniete bryły otwarte jedynie bezposrednio nad boiskiem, nad oświetleniem, wiec światło zostaje w 100% w środku. Podobnie powinno byc na naszym nowym stadionie, pytanie jak te lampy beda sie sprawowac, bo one akurat będą nad dachem ,a nie tak jak w Anglii pod.
|