Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 16.03.2010, 01:19
Pisanie o sprawie sądowej to głupota. Wisła zerwała umowe, Kasperczak uwazał ze mu sie cos nalezy, miał do tego prawo, wiec poszedł do sądu. Postąpił jak najbardziej słusznie. Jakbym ja uwazal ze ktos mnie oszukał na grubą forse to wybaczcie, ale sentymenty idą na bok. I to nie było wg mnie tak całkowicie przeciwko Wiśle rozumianej jako klub i kibice, tylko bardziej przeciw Cupiałowi. Dzisiaj przeprosił , mysle ze mozna mu to uznac za dobrą oznake.

Tak mi sie jeszcze teraz nasunelo. Jest spora roznica miedzy przyjsciem Henka wtedy i teraz. Wtedy przyjechal z Francji chyba, nic a nic nie wiedzial o co chodzi. A teraz oglada w C+ kazdy mecz, zna piłkarzy i sytuacje, wie co potrafią, do tego dobrze sie ułożyło ze ma teraz aż 3 mecze w ciągu tygodnia, do tego dwa pucharowe, ktore moze wykorzystac na jakies kombinacje. Dobrze ze pierwszym meczem nie jest odrazu liga. Jak z pucharu odpadniemy to sie nic nie stanie, a okazje do poznania druzyny bedzie mial lepszą.

Chociaz nadal uwazam, ze powinien zostac Skorża.
Ostatnio edytowane przez Fuks : 16.03.2010 o godz. 01:21.