As napisał(a):

|
Nie wiem skad sie u Skorzy bierze poczucie satysfakcji Jedyne uczucie jakie mi towarzyszy po jego pracy tutaj to niedosyt i rozczarowanie.
|
W zasadzie o każdym trenerze od czasu TF można by tak napisać - z jednej strony zdecydowana większość trenerów kończy w niełasce ale akurat u naszego byłego i byłego / obecnego, to jest duża analogia - Bardzo mocny start , kupę nadziei a potem wtopy w najważniejszych momentach - wtopy które ciężko wytłumaczyć i usprawiedliwić , do tego wtopy które w największym stopniu zaważyły na sytuacji finansowej w klubie.