Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 16.03.2010, 01:03
Czuje ze wszystko bedzie dobrze. Cos mi pachnie Lobodzinskim od 1 minuty w najblizszych meczach. Kasperczak bedzie chcial pewnie oprzec gre na skrzydlach, o ile z Kirma da sie wyciagnac na prawde wiele ( reprezentacja) to ze swieca szukac drugiego skrzydla. Lobodzinski nie gra nic a Malecki (powtarzam po raz piecsetny) na skrzydle gra jak farfocel.