|
Nowinka z Krakowskiej ciekawa.
A co do naszego nowego trenera. Nie wierze za bardzo w to, że wysłanie propozycji objęcia pracy przez Henia zadziało tak gwałtownie. Wydaje mi się, że kwestia ta była już wcześniej brana pod uwagę, tak samo odnowienie "zgody" między Cupiałem a Kasperem. Za Skorżą już od dawna musiało się ciągnąć widmo zwolnienia i pewnie na 100% poleciałby po sezonie. Ale dawano mu szanse, że dociągnie z jako takim skutkiem ten sezon do końca, co mu się nie udało.
W sondzie dałem odpowiedź "pożyjemy, zobaczymy". Trudno mi jest na razie zdecydowanie ustosunkować się do tych nowinek. Przeczucie mi mówi, że Skorża nie poradziłby sobie z poskładaniem do kupy tych zawodników. Jednocześnie liczę na to, że Skorża wyciągnie umiejętności z naszych ofensywnych graczy. Liczę przede wszystkim na Jirsaka, Kirma, ale to już było poruszane na forum.
|