Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1988
Stary 16.03.2010, 00:30
Czekam na prezesa klubu, boiska treningowe, zespól transferowy i zespól marketingowy. Bez tego ten klub daleko nie pojedzie, gdyż czasy amatorki odchodzą już w siną dal a utrzymanie nowego stadionu wymaga profesjonalizmu w zarządzaniu klubem od A do Z i nie ważne czy jest na to kasa czy też nie lub czy w ogóle miałaby być, gdyby nawet była.

Myślę, że Cupiał właśnie ogłosił, że czasy romantyzmu Wiślackiego skończyły się wraz z kryzysem finansowym. Płaczącym za Maćkiem czy pałąjacym nienawiścią do Heńka, radzę w samotnosci uporać się ze swoimi emocjami, gdyż Wisła potrzebuje mistrzostwa i LM jak słońca i deszczu. Taka decyzja Cupiała i trzeba ją uszanować, gdyż tutaj chodzi już wyłącznie o realizację potrzeb Wisły, czyli ratowania budżetu za wszelką cenę i najlepiej bez emocji czyli stricte profesjonalnie. Te same uwagi odnoszą się nie tylko do kibiców, ale przede wszystkim do piłkarzy. Emocje czy słabosci na bok i pora do ciężkiej profesjonalnej pracy w celu odrobienia ubiegłorocznych strat finansowo - sportowych. Tu nie chodzi o twarze czy nazwiska, tu chodzi o Wisłę Kraków i jej przyszłość, dla której, jak widać i ogień z wodą się połączyły, co świadczy o powadze sytuacji w Wiśle. Nie ma czasu na rozpamiętywania czy frustracje, gdyż każdy dzień powinien być spożytkowany wyłącznie dla Wisły, której przyszłość właśnie się rozstrzyga i oby tym razem poprzez mistrzostwo i przede wszystkim LM, gdyż w przeciwnym razie, może być z Wisełką ( piłkarzami także ) nieciekawie. Wszystko na bok i wspólnie zadbajmy o nasze losy, aby potoczyły się po myśli Cupiała zwłaszcza.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując